PROFESJONALIŚCI W ZASIĘGU RĘKI

BPO House to zespół ekspertów w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz IT oferujący klientom najwyższej jakości usługi outsourcingowe przy wykorzystaniu najnowszych technologi informatycznych.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów posiadających systemy Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV oraz Dynamics AX/365 (Axapta). Prowadzimy usługi także na innych systemach informatycznych m.in. Comarch Optima, Sage Symfonia, RAKS, Impuls EVO, SAP.

Dlaczego my?

Intencją firmy BPO House jest zapewnienie wysokiej jakości, fachowej obsługi w atmosferze poufności i bezpieczeństwa.

NASZE USŁUGI

Księgowość

Księgowość

Wyróżnia nas innowacyjne podejście do dostarczanych wysokiej jakości usług księgowych realizowanych przy użyciu nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych.

Więcej »
Kadry i płace

Kadry i płace

Oferujemy pełen zakres usług kadrowych i płacowych związanych z naliczaniem wynagrodzeń, podatków, składek ZUS, odpraw itp.

Więcej »
Raportowanie i analizy

Raportowanie i analizy

Dla naszych klientów tworzymy indywidualne raporty zarządcze, dostarczające informacje w przejrzystej formie.

Więcej »
Zastępstwo pracownika

Zastępstwo pracownika

Potrzebujesz pracownika od zaraz? Pomożemy Ci uzupełnić braki kadrowe w trakcie dłuższych urlopów, choroby czy jakiejkolwiek innej absencji pracowniczej.

Więcej »
E-sprawozdania finansowe

E-sprawozdania finansowe

Posiadamy najnowsze narzędzia informatyczne oraz wiedzę merytoryczną dzięki, którym przygotujemy sprawozdanie finansowe zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Więcej »
Adres rejestrowy

Adres rejestrowy

Potrzebujesz adresu dla Twojej firmy ponieważ dopiero ją zakładasz? Cenisz sobie mobilność, więc po prostu nie opłaca Ci się prowadzić stacjonarnego biura? Nic prostszego, możesz skorzystać z naszego adresu, aby zarejestrować Spółkę.

Więcej »

W czym możemy Ci pomóc?

Chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie konkretnego produktu lub usługi? Najszybszy sposób to zadanie nam pytania - kliknij i skorzystaj z formularza.

Aktualności

Najnowsze informacje ze świata finansów i podatków.
Estonian CIT in Poland
Estoński CIT w Polsce?

Estoński CIT – czy zachęci przedsiębiorców do inwestowania wypracowanych zysków?

Estońsk...

credit card
Współpraca posiadaczy firmowych kart kredytowych z księgowością

Firmowe karty kredytowe to bardzo wygodne rozwiązanie

W czasie epidemii jeszcze bardziej...

tarcza antykryzysowa zus
Zwrot składek ZUS zapłaconych za marzec 2020

Przedsiębiorcy, którzy z różnych względów opłacili składki za marzec 2020, a przysługuje im...

tarcza antykryzysowa
Anti-crisis shield for non-Polish speakers

In recent days, we have received many inquiries related to assistance measures that can be ...

Referencje

Zależało nam na firmie outsourcingowej, która doskonale zna system Microsoft Dynamics NAV/365 Business Central, zapewni indywidualne podejście oraz będzie realizować usługi outsourcingowe na wysokim poziomie. Wybór padł na BPO House i była to trafna decyzja. BPO House realizuje wysokiej jakości usługi księgowe zawsze na czas, szybko reaguje na nasze potrzeby, wspiera w wykonywaniu raportów zarządczych i podczas audytów oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą i fachową wiedzą na temat systemu Dynamics NAV/365. Daje nam to gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi pracownicy mogą skupić się na rozwoju naszego biznesu.

Marek Jąkalski

Prezes Hal Allergy Sp. z o.o.

Do biura rachunkowego BPO House zgłosiliśmy się w momencie restrukturyzacji spółki. Firma udzieliła nam wsparcia w zakresie płacowo-kadrowym. Pomogła dokończyć proces restrukturyzacji dotyczący zwolnień grupowych i wypłaty świadczeń z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Socjalnych. Zespół BPO House wykazał się dużą elastycznością i dużym zaangażowaniem w wykonaniu zadań i sprostał wymaganiom. Pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz wiedzą merytoryczną. Gorąco polecam współpracę z biurem rachunkowym BPO House.

Dorota Kowalczyk

Dyrektor ds. Personalnych i Administracyjnych Matras S.A.

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę ocenić Biuro Rachunkowe BPO House jako firmę solidną, terminową, zaangażowaną w sprawy spółki oraz bezproblemową. Pracownicy biura chętnie udzielają informacji, są bardzo pomocni i godni polecenia. Współpraca dotyczy usług księgowych w programie Impuls, który do tej pory nie był wykorzystywany w biurze rachunkowym BPO House. Mimo to, pracownicy wykazali się dużą elastycznością i szybko uzyskali niezbędną wiedzę oraz samodzielność. Wysoka jakość obsługi, otwartość na potrzeby i wymagania Klienta skłania nas do polecenia firmy innym przedsiębiorcom, którzy poszukują usług księgowych i kadrowo–płacowych.

Aleksandra Wodzisławska

Prezes Zarządu Konsmetal Concept S.A.