PROFESJONALIŚCI W ZASIĘGU RĘKI

BPO House to zespół ekspertów w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz IT oferujący klientom najwyższej jakości usługi outsourcingowe przy wykorzystaniu najnowszych technologi informatycznych.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów posiadających systemy Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV oraz Dynamics AX/365 (Axapta). Prowadzimy usługi także na innych systemach informatycznych m.in. Comarch Optima, Sage Symfonia, RAKS, Impuls EVO, SAP.

Dlaczego my?

Intencją firmy BPO House jest zapewnienie wysokiej jakości, fachowej obsługi w atmosferze poufności i bezpieczeństwa.

NASZE USŁUGI

Księgowość

Księgowość

Wyróżnia nas innowacyjne podejście do dostarczanych wysokiej jakości usług księgowych realizowanych przy użyciu nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych.

Więcej »
Kadry i płace

Kadry i płace

Oferujemy pełen zakres usług kadrowych i płacowych związanych z naliczaniem wynagrodzeń, podatków, składek ZUS, odpraw itp.

Więcej »
Raportowanie i analizy

Raportowanie i analizy

Dla naszych klientów tworzymy indywidualne raporty zarządcze, dostarczające informacje w przejrzystej formie.

Więcej »
Zastępstwo pracownika

Zastępstwo pracownika

Potrzebujesz pracownika od zaraz? Pomożemy Ci uzupełnić braki kadrowe w trakcie dłuższych urlopów, choroby czy jakiejkolwiek innej absencji pracowniczej.

Więcej »
E-sprawozdania finansowe

E-sprawozdania finansowe

Posiadamy najnowsze narzędzia informatyczne oraz wiedzę merytoryczną dzięki, którym przygotujemy sprawozdanie finansowe zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Więcej »
Adres rejestrowy

Adres rejestrowy

Potrzebujesz adresu dla Twojej firmy ponieważ dopiero ją zakładasz? Cenisz sobie mobilność, więc po prostu nie opłaca Ci się prowadzić stacjonarnego biura? Nic prostszego, możesz skorzystać z naszego adresu, aby zarejestrować Spółkę.

Więcej »

W czym możemy Ci pomóc?

Chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie konkretnego produktu lub usługi? Najszybszy sposób to zadanie nam pytania - kliknij i skorzystaj z formularza.

Aktualności

Najnowsze informacje ze świata finansów i podatków.
robotyzacja ulga
Ulga na robotyzację

Innowacyjność w biznesie to bez wątpienia dobry kierunek – wystarczy spojrzeć na sytuację n...

Prawo do 9% stawki CIT od 2021 r. – limit podwyższony do 2 mln euro

Wszystkie osoby prawne, które osiągają przychody do wysokości równowartości 2 milionów Euro...

centralny rejestr faktur
Centralny Rejestr Faktur

Rok 2021 dopiero się zaczął, ale już wiadomo, że będzie to rok wielu zmian. Jedną z nich je...

podatek
Ulga na złe długi w PIT i CIT

Nierzetelni dłużnicy to spory problem dla firm. Po pierwsze – należności nie są przez nich ...

Referencje

Zależało nam na firmie outsourcingowej, która doskonale zna system Microsoft Dynamics NAV/365 Business Central, zapewni indywidualne podejście oraz będzie realizować usługi outsourcingowe na wysokim poziomie. Wybór padł na BPO House i była to trafna decyzja. BPO House realizuje wysokiej jakości usługi księgowe zawsze na czas, szybko reaguje na nasze potrzeby, wspiera w wykonywaniu raportów zarządczych i podczas audytów oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą i fachową wiedzą na temat systemu Dynamics NAV/365. Daje nam to gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi pracownicy mogą skupić się na rozwoju naszego biznesu.

Marek Jąkalski

Prezes Hal Allergy Sp. z o.o.

Do biura rachunkowego BPO House zgłosiliśmy się w momencie restrukturyzacji spółki. Firma udzieliła nam wsparcia w zakresie płacowo-kadrowym. Pomogła dokończyć proces restrukturyzacji dotyczący zwolnień grupowych i wypłaty świadczeń z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Socjalnych. Zespół BPO House wykazał się dużą elastycznością i dużym zaangażowaniem w wykonaniu zadań i sprostał wymaganiom. Pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz wiedzą merytoryczną. Gorąco polecam współpracę z biurem rachunkowym BPO House.

Dorota Kowalczyk

Dyrektor ds. Personalnych i Administracyjnych Matras S.A.

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę ocenić Biuro Rachunkowe BPO House jako firmę solidną, terminową, zaangażowaną w sprawy spółki oraz bezproblemową. Pracownicy biura chętnie udzielają informacji, są bardzo pomocni i godni polecenia. Współpraca dotyczy usług księgowych w programie Impuls, który do tej pory nie był wykorzystywany w biurze rachunkowym BPO House. Mimo to, pracownicy wykazali się dużą elastycznością i szybko uzyskali niezbędną wiedzę oraz samodzielność. Wysoka jakość obsługi, otwartość na potrzeby i wymagania Klienta skłania nas do polecenia firmy innym przedsiębiorcom, którzy poszukują usług księgowych i kadrowo–płacowych.

Aleksandra Wodzisławska

Prezes Zarządu Konsmetal Concept S.A.