Consulting IT

Nasze usługi konsultingowe są skierowane do osób posiadających wysokiej rangi tytuły wykonawcze w organizacji tj. CEO, COO, CTO, CIO, CDO po stronie klienta jak również dostawcy projektów IT. Specjalizujemy się w doradztwie w krajowych i międzynarodowych projektach IT polegających na wdrożeniu systemów ERP, CRM, DMS, ECM, BI oraz systemów tworzonych od podstaw. 

Celem naszych usług jest wsparcie tej grupy zawodowej zarówno w zakresie realizacji planowanych projektów IT jak również w sytuacjach kryzysowych. 

Jesteśmy agnostykami technologicznymi tzn. pełnimy funkcje niezależnych dostawców usług, nie związanych z żadnym producentem oprogramowania, jednak z udokumentowanym doświadczeniem wdrażania produktów firm m.in. SAP, Microsoft, Open Text, OnGuard. Nasze nie produktowe usługi konsultingowe (ang. No product consulting services) polegają na dostarczaniu wiedzy częściowo biznesowej a częściowo IT pozwalającej uzyskiwać wartość biznesową niezależnie od wybranego oprogramowania.

Takie podejście pozwala nam na profesjonalne doradztwo, którego rezultatem jest zawsze optymalny wybór rozwiązania dla klienta. 

Ponad 25 letnie doświadczenie w branży IT daje nam zasoby wiedzy, kontakty i umiejętności, które mogą pomóc rozwiązywać najtrudniejsze problemy organizacyjne przy tworzeniu oprogramowania. 

Bardzo duża dynamika rozwoju samej technologii IT w ramach transformacji cyfrowej, zmiany w sposobach dostarczania projektów oraz polityki gigantów IT powodują, że realizacja projektów informatycznych jest obarczona dużym ryzykiem. Dostrzegamy pogłębiające się zjawisko asymetrii informacji w zakresie tworzonych systemów IT pomiędzy dostawcami a odbiorcami rozwiązań tzn. dostawca wie pod względem systemów IT oraz sposobów realizacji dużo więcej od klienta, co może nie być korzystne dla odbiorcy. Celem naszych usług konsultingowych jest wsparcie dwóch stron projektu IT w znajdowaniu najlepszych rozwiązań pozwalających na dostarczenie do klienta oczekiwanych wartości biznesowych.

 

Zachęcamy do kontaktu, który pozwoli na rozmowę oraz zapoznanie się z naszą ofertą, sposobem dostarczania usług konsultingowych oraz sposobem rozwiązywania różnych problemów związanych z projektami IT.

Sprawdź nasze usługi:

  Masz pytania? Poproś o pomoc naszego eksperta.

  Bartosz WachnikEkspert ds. IT

  Imię i nazwisko:*

  Nr telefonu:*

  Treść zapytania:*

  * Pole wymagane