Usługi księgowe – Warszawa Żoliborz

Szukasz firmy, która rzetelnie i profesjonalnie świadczy usługi księgowe na terenie Żoliborza w Warszawie? Zacznij współpracę z nami! Biuro BPO House oferuje m.in. prowadzenie KPIR oraz ksiąg rachunkowych. Jeśli dopiero zakładasz własną działalność, pomożemy Ci w jej zarejestrowaniu, a nawet udostępnimy w tym celu adres naszej siedziby, jeśli nie masz jeszcze własnego biura. Zatrudniasz w swoim przedsiębiorstwie pracowników? Możemy Ci zaproponować profesjonalne usługi kadrowo-płacowe. W ten sposób w jednym miejscu zyskujesz kompleksową obsługę we wszystkich najważniejszych kwestiach finansowych oraz osobowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w usługach księgowych oraz kadrowo-płacowych i na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany, jakie pojawiają się w przepisach podatkowych. Cena za świadczone przez nasze biuro rachunkowe usługi księgowe jest zawsze indywidualnie ustalana z klientem. Orientacyjny cennik jest natomiast dostępny na naszej stronie internetowej.

Księgowość BPO

Obsługa kadrowo-płacowa, księgi rachunkowe, KPIR

Proponowane przez nas usługi obejmują m.in.:

  • prowadzenie KPIR,
  • zajmowanie się księgami rachunkowymi,
  • sprawy kadrowo-płacowe,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów na potrzeby różnych instytucji np. GUS, NBP,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • archiwizację dokumentów,
  • obsługę bankowości elektronicznej.

Przedsiębiorcy z Żoliborza w Warszawie, którzy zdecydują się na powierzyć nam obsługę w zakresie prowadzenia księgowości, zyskują redukcję kosztów i optymalizację podatków. Gwarantujemy uproszczone procedury administracyjne i ograniczenie ilości papierowych dokumentów w obiegu. Zawsze gwarantujemy rzetelność i terminowość, a do tego należytą ochronę w zakresie danych finansowych i osobowych.