O nas

BPO House to butikowa firma konsultingowa koncentrująca się na dostarczaniu usług doradczych zwiększających produktywność klienta przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Dostarczamy specjalizowane usługi wiążące w sposób interdyscyplinarny następujące obszary działań gospodarczych firm: 

 1. Księgowość oraz zarządzanie finansami, 
 2. Zarządzanie produkcją i logistyką, 
 3. Realizacja skomplikowanych projektów IT polegających na wdrożeniu systemów wspierających zarządzanie, 
 4. Zwiększenie efektywności poprzez realizacje transformacji cyfrowej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. 

Wyróżnia nas spersonifikowana uwaga wobec rozwiązywanych problemów oraz bliska współpraca z klientem. Nasze doświadczenie biznesowe, każą nam dbać o bezpośrednie relacje z Klientami, zapewniając głębokie zrozumienie ich unikalnych potrzeb oraz wyzwan. Ten wysoki poziom zaangażowania gwarantuje, że Klienci otrzymują najwyższą uwagę i wsparcie ze strony zespołu konsultingowego, co skutkuje wymiernymi wynikami oraz dbaniem o Jego interesy w dłuższej perspektywie.

Posiadamy głęboką wiedzę branżową i doświadczenie, które pomaga nam lepiej zrozumieć subtelności w wyzwaniach przed którymi stoją firmy w czasach transformacji cyfrowej oraz rewolucji związanej z sztuczną inteligencją. Każdy z naszych doświadczonych członków zespołu o zróżnicowanych umiejętnościach ma udokumentowane sukcesy w dostarczaniu wymiernych wyników swoim klientom, co pomaga aby w ramach efektu synergii  dostarczyć wartości dla klientów.

Korzyści ze współpracy z BPO House:

Korzyści ze współpracy z BPO House
Korzyści ze współpracy z BPO House
 • Redukcja kosztów w zakresie realizacji usług finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych
 • Koncentracja Firmy na rozwoju swojej podstawowej działalności i kompetencji
 • Optymalizacja wydatków na obsługę administracyjną i szkolenia
 • Uproszczenie procedur administracyjnych i ilości papierowych dokumentów w biurze
 • Obniżenie kosztów w zakresie utrzymania stanowisk pracy osób zajmujących się księgowością oraz kadrami i płacami
 • Zmniejszenie wydatków na szkolenia i zakup literatury finansowo-księgowej oraz specjalistycznego oprogramowania
 • Ochrona przed negatywnymi konsekwencjami absencji personelu – ciągłość realizowanych usług przez BPO House

Eksperci

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach, którzy są ekspertami w dziedzinie księgowości, kadr i płac, procesów biznesowych oraz nowoczesnych technologii informatycznych. Ich sumienna praca i profesjonalizm jest kluczem do realizacji usług dla naszych klientów.

Innowacyjni

Cenimy sobie innowacyjność i wszelkie nowości informatyczne. Z powodzeniem stosujemy je w codziennej pracy dla rozwoju biznesu naszych klientów. Skupiamy się na  realizacji najwyższej jakości usług. Potwierdzeniem tego są referencje naszych klientów.