Usługi księgowe – Warszawa Ochota

Dla Klientów działających na warszawskiej Ochocie świadczymy rzetelne usługi księgowe i kadrowo-płacowe. W ramach naszej oferty zapewniamy również prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR. Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Zapewniamy możliwość pełnej obsługi kadrowo-płacowej – sporządzanie list wynagrodzeń, rozliczanie umów o współpracę, czasu pracy i urlopów czy przygotowywanie akt pracowników. Natomiast prowadzenie KPiR (Książki Przychodów i Rozchodów) oraz ksiąg rachunkowych obejmuje m.in.:

  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń i deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS czy NBP,
  • reprezentację Klientów przed organami kontroli skarbowej.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym, to polecamy również doradztwo w zakresie planowania podatkowego dopasowanego do prowadzonego biznesu. Rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy księgowe, płacowe czy kadrowe.

Księgowość BPO

Sprawdzone biuro rachunkowe

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe jest sprawdzonym partnerem dla wielu przedsiębiorców z Warszawy. Klientom z Ochoty zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną obsługę księgową, kadrową i płacową. Oferowane usługi są objęte ubezpieczeniem OC.

Poza prowadzeniem ksiąg rachunkowych czy KPiR:

  • reprezentujemy Klientów przed urzędami,
  • doradzamy w kwestiach podatkowych,
  • oferujemy wirtualne biuro, czyli usługę adresu rejestrowego, potrzebnego do założenia działalności gospodarczej,
  • tworzymy indywidualne raporty oraz e-sprawozdania finansowe wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia informatyczne.

To, jak wygląda nasz cennik za usługi kadrowo-płacowe i pozostałe, można sprawdzić w zakładce na stronie internetowej. Ostateczne ceny za wykonywane czynności ustalane są indywidualnie i zależą m.in. od formy opodatkowania.

W podejściu do Klientów wyróżnia nas elastyczność, kreatywność, dostępność i rozwiązywanie na bieżąco wszystkich problemów. Zapewniamy poufność przekazywanych nam informacji.