Usługi księgowe – Warszawa Ursynów

Świadczone przez nas usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe są zorientowane na indywidualne potrzeby Klienta. Biuro rachunkowe BPO House współpracuje na co dzień z mniejszymi i większymi firmami działającymi na Ursynowie w Warszawie. W ofercie znajduje się m.in. tzw. pełna księgowość, czyli prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz KPiR, czyli Książki Przychodów i Rozchodów.

Współpraca z nami może przebiegać na zasadzie stałego zlecenia lub doraźnego. Działalność biura rachunkowego jest ubezpieczona, dzięki czemu Klienci nie muszą obawiać się o swoje finanse. Powierzając nam prowadzenie KPiR czy ksiąg rachunkowych lub obsługę w zakresie kadr i płac mogą być Państwo pewni, że dopilnujemy nie tylko wszelkich terminów. Możemy zaoferować także doradztwo podatkowe oraz wirtualne biuro na potrzeby rejestracji firmy.

Outsourcing usług księgowych pozwala przedsiębiorcom na skoncentrowanie się na prowadzeniu własnego biznesu, a współpraca z nami zawsze opiera się na dogodnych dla Państwa warunkach.

Księgowość BPO

Księgi rachunkowe, KPiR oraz usługi kadrowo-płacowe

Rejestrowanie przychodów, kosztów i dochodów może odbywać się w różnej formie, a jedną z nich są księgi rachunkowe. Ich prowadzenie jest czasochłonne i wymaga dobrej orientacji w przepisach podatkowych. Dlatego wyręczamy w tym zakresie wiele podmiotów gospodarczych działających na co dzień w Warszawie w dzielnicy Ursynów.

KPiR to nasza kolejna propozycja dedykowana tym przedsiębiorcom, którzy mogą wybrać uproszczoną księgowość.

Klienci mogą nam zlecić również usługi kadrowo-płacowe, czyli szereg czynności związanych z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, rozliczaniem wynagrodzeń, urlopów, przygotowywaniem deklaracji ZUS czy podatkowych oraz sporządzaniem umów o pracę.

Jeśli interesuje Państwa taki zakres współpracy z biurem rachunkowym, zapraszamy do kontaktu! W zakładce „Cennik” można zapoznać się ze stawkami oferowanych przez nas usług księgowych. Finalna cena jest jednak zawsze ustalana indywidualnie z Klientem. Elastycznie dopasowujemy się do oczekiwań zleceniodawców!