Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

(Miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:

  • Samodzielna ocena, kwalifikacja księgowa i podatkowa oraz ewidencja dokumentów w zakresie pełnej księgowości
  • Analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych w tym m.in. VAT, PIT, CIT, PCC
  • Sporządzanie raportów GUS, NBP
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Komunikacja z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi
  • Nadzór nad całością spraw księgowych i podatkowych
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom w zakresie obsługi finansowo-księgowej

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w biurze księgowym
  • Znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Samodzielności i umiejętności organizowania pracy własnej
  • Sumienności, odpowiedzialności i dokładności w wykonywanych zadaniach
  • Mile widziana umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics 365 Business Central/ NAV lub AX

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Benefity pozapłacowe jak karta enel-med, karta benefit, język angielski
  • Miłą atmosferę pracy zachowując „Work- Life Balance”
  • Biuro w samym centrum Warszawy

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Nr telefonu

    Załącz CV (MS Word lub PDF)