Prowadzenie KPiR – Warszawa

Do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów zobowiązani są przedsiębiorcy opodatkowani na zasadach ogólnych, których łączna wartość obrotów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej nie przekracza kwoty 2 mln euro. Dotyczy to przede wszystkim przedsiębiorstw z sektora MŚP. Jeśli zaliczają się Państwo do ich grona, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z nich. Fachowa pomoc świadczona przez pracowników działającego w Warszawie biura rachunkowego BPO House obejmuje wszelkie czynności z zakresu tzw. uproszczonej księgowości, czyli prowadzenia KPiR. Zapisy dokumentujące wszystkie przychody i rozchody współpracującej z nami organizacji tworzymy w oparciu o przekazane przez nią faktury. Opracowane na podstawie zaczerpniętych z rachunków danych finansowych zobowiązania podatkowe przekazujemy klientom osobiście lub wysyłamy je mailowo w umówionym terminie. Warto sprawdzić nasz cennik, aby dowiedzieć się, ile kosztuje taka usługa.

Księgowość BPO

Prowadzenie KPiR – zakres usług

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli przedsiębiorstw działających na rynku już od jakiegoś czasu, jak i do osób, które dopiero planują założyć własną działalność gospodarczą. Tym drugim proponujemy kompleksową pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie KPiR. W zakresie naszych kompetencji mieści się przygotowywanie różnego rodzaju wykazów, w tym ewidencji:

  • przychodów i rozchodów;
  • wyposażenia i środków trwałych;
  • przebiegu samochodów prywatnych;
  • rejestrów VAT (tzw. jednolitych plików kontrolnych);
  • rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS-em.

Poza systematycznym wypełnianiem księgi podatkowej oraz realizacją usług kadrowo-płacowych zajmujemy się także doradztwem technicznym odnośnie do doboru najlepszych systemów finansowo-księgowych. Bierzemy aktywny udział w tworzeniu budżetów firmowych oraz sporządzamy różne regulacje firmowe, np. regulaminy i harmonogramy pracy, polityka rachunkowości oraz umowy o poufności i zakazie konkurencji, a także rozmaite analizy i raporty. Na zlecenie klienta wykonujemy odpłatne tłumaczenia zapisów w KPiR na język angielski.

Prowadzenie KPiR – cennik usług

Minimalna cena za kompleksowe prowadzenie księgi przychodów i rozchodów przez firmę BPO House z Warszawy oscyluje na poziomie 300 zł brutto mesiecznie. Warto jednak pamiętać, że nasz cennik jest bardzo elastyczny. Ostateczna wartość usługi uzależniona jest zatem od stopnia standaryzacji pracy oraz realnych możliwości jej automatyzacji w określonych przypadkach.