Nasz partner technologiczny

ALNA

Alna Business to zespół doświadczonych ekspertów z ponad 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie ERP oraz lider międzynarodowych projektów Microsoft Dynamics. Firma zajmuje się wdrażaniem i utrzymaniem rozwiązania ERP Microsoft Dynamics i SAP, a także rozwiązaniami komplementarnymi, branżowymi i dodatkami ukierunkowanymi na konkretne potrzeby biznesowe.

Zespół Alna Business składa się z kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów, którzy realizują i wspierają projekty na całym świecie.

Wierzymy dobrze dobrany system zarządzania przedsiębiorstwem powinien optymalizować procesy biznesowe i wykorzystując dostępne zasoby, przy użyciu modeli prognostycznych i rzeczywistej analizy danych, pomagając menedżerom podejmować właściwe decyzje w odpowiednim czasie.

Eksperci Alna Business, wykorzystując swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, pracują z Klientami, aby osiągnąć ich cele biznesowe. Dlatego tak ważne długotrwałe i dobre relacje z nimi.

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług i eksperckiej wiedzy specjalistów Alna są liczne referencje uzyskane dzięki realizacji kilkuset projektów Microsoft Dynamics.

Strona internetowa naszego partnera: https://alna.pl/